BELOKON HOLDINGS
Finanses
Sociālie projekti
Futbols
Mūsu bizness
Kontakti
Galvenā lapa Email
© Belokon Holdings 2008

Krievski Angliski Latviski
Sociālie projekti

“Belokon Holdings” atbalsta sociāli atbildīgu biznesu.

Rīgas golfa skola

Rīgas Golfa skola dibināta 2003. gadā un kļuva par pirmo golfa spēles sporta skolu Latvijā. Skola specializējas bērnu un pusaudžu vecumā no 6 līdz 16 gadiem apmācībā. Skolas mērķis ir golfa popularizēšana jauniešu vidū, nacionālas jauniešu golfa izlases sagatavošana, kā arī ikvienam interesentam sniegt iespēju apgūt šīs aristokrātiskās spēles smalkumus.

 

Mammas Dagmāras Parks

Pašlaik “Mammas Dagmāras parka” briežu dārzā Vecumniekos dzīvo vairāk nekā 150 dzīvnieku - staltbrieži, dambrieži un mufloni. Parks atrodas blakus Misas upei, pļavas ir bagātas ar ārstniecības augiem, lepojas ar dižiem ozoliem un liepām, un te ir arī daudzveidīga putnu populācija. Vasarās meži un pļavas nodrošina labus ligzdošanas un barošanās apstākļus daudzām putnu sugām. Nākotnē plānots šeit uzbūvēt nelielu viesnīcu, iekopt ābeļdārzu. Rudenī un pavasarī briežu dārzā uzņem skolēnu ekskursijas - bērni iepazīstas ar briežu dzīvi, apskata lauku sētu, meklē lielo ozolu ar trim stumbriem, un veic atjautības uzdevumus par dabas jautājumiem.

 

Hercogiste

Uzņēmums "Hercogiste" attīsta Eko Projektu Madonas novada Liezeres pagastā, projekts atrodas pašā tā radīšanas sākumā. Tas tiks veidota soli pa solim. Mēs strādājam, lai radītu sociāli, ekonomiski un vides ziņā ilgtspējīgu vidi. Mēs plānojam nelielu ciematu un inovatīvu tūrisma stratēģiju, uz kuras atsperties turpmākai attīstībai, un paredzam, ka ar laiku citi ilgtspējīgi uzņēmumi sāks strādāt šajā vietā. Tādējādi pamazām veidosies vieta zaļākai dzīvei, kur cilvēks ir līdzsvarā ar dabu.

AS “Belokon Holdings”
Audēju iela 8, Rīga, LV-1050, Latvija
Tel: +371 6750 5866 Fax: +371 6781 2065
secretary@belokonholding.com